Pramoginiai skrydžiai

Dangus vilioja kviečia šaukia... Aleksotas, tai oro vartai, iš čia pakylame ir į čia nusileidžiame. Pakilkite ir Jūs virš debesų, atitrūkite nuo žemiškų rūpesčių, grožėkitės nuostabiais vaizdais.

Skrydis su Amfibija

Skrydis lėktuvu Amfibija

Lietuvoje to dar nebuvo !!! Tai skrydis pasiilgusiems pliūpsnio adrenalino ir gamtos grožio. Susidursite ne tik su oro, bet ir vandens stichija. Pamatysite Kauno marių krantus iš ypač mažo aukščio, paliesite  bangų paviršių , pajusite artimą marių  gamtos alsavimą.

Pilotas Gintautas,  tel. +370 698 31791

Skrydis virs Kauno

Pramoginiai skrydžiai virš Kauno

Skrydžio metu mums po kojomis liks Kauno senamiestis, Pažaislio vienuolyno kompleksas, Kauno marios ir jų užtvanka, Dubravos miškas ir jo centre esanti pelkė. O kiek paskridę tolėliau ir Kadagių slėnis. Pamatysite Nemuno salą, kur gausu vandens paukščių. Galėsite pasigrožėti pievomis ir laukais. Kiekvienas skrydis yra unikalus dėl atmosferinių reiškinių. Kiekvieną kartą tas pats vaizdas gali turėti kitus atspalvius. Pvz. kylantis rūkas, sudarys miego ir ramybės iliuziją. Saulės spinduliuose spindės ne tik vandens paviršius, bet ir jūsų veidai.

Pilotas Martynas,  tel. +370 655 64841

Jaunavadziu skrydis

Jaunavedžių skrydis

Mūsų pilotai surengs tikrą dangišką kelionę jaunavedžiams ir padės Jiems pasiekti rankomis dangų.

Pilotas Mindaugas,  tel. +370 631 34020

Skrydis i pajuri

Turistinis skrydis  Kaunas - Neringa - Klaipėda - Palanga - Kaunas

Tai nepakartojama galimybė iš paukščio skrydžio pamatyti Nemuną ir Panemunės pilis. Praskrisite virš Mingės kaimo, Ventės rago, perskrisite Kuršių marias. Grožėsitės nepakartojamais Neringos vaizdais, mirusiomis kopomis ir pajūriu. Poilsiui galėsite nutūpti Klaipėdoje. Apskridę  Palangą skrisite į Jurbarką ir Nemuno vaga nuo Jurbarko grįšite į Kauną. Šis skrydis virš gražiausių Lietuvos pajūrio vietų  nepalieka abejingų ir nepasimiršta. Skrydžio trukmė apie 3val.

Pilotas Martynas,  tel. +370 655 64841

Pazintiniai skrydziai

Pažintinis skrydis vaikams ir visiems kitiems

Per keliolika minučių pakilsite į dangų ir debesys atrodys pasiekiami ranka. Patyrusių pilotų padedami,  nepaprastų vaizdų supami  pajusite skrydžio džiaugsmą Jūs ir Jūsų artimieji. Skrydis pritaikytas šeimoms. Vaikystėje patirti įspūdžiai išlieka visam laikui. Skrydžio trukmė 15min.

Pilotas Mindaugas,  tel. +370 631 34020

Trakai

Turistinis skrydis  Kaunas - Trakai - Kaunas

Vaizdingo maršruto metu grožėsitės daugybe ežerų ir Galvės ežero saloje stūkstančia senąja Trakų Pilimi, Užutrakio dvaru. Pajusite istorijos ir gamtos darną, pasimėgausite oro stichija. Skrydžio trukmė 1val 20min.

Pilotas Martynas ,  tel. +370 655 64841

© 2018 Asociacija "Aero-Pilot".    Be "Aero-Pilot" sutikimo naudoti svetainėje paskelbtą informaciją draudžiama.